Megújítottuk a diák munkavállalóink biztosítását

Megújítottuk a diák munkavállalóink biztosítását

Több mint 11 éve, hogy balesetbiztosítási védelem alatt dolgoznak tagjaink – és ráadásul a biztosítás számunkra ingyenes, mert annak díját az A4C Student vállalta magára.

 

A biztosításban a Metlife, korábbi nevén az Ahico Biztosító Zrt. a partnerünk. A biztosítás az A4C Student megbízásából végzett tevékenység közben, illetve a munkavállaló otthona és a munkahely közötti utazás ideje alatt érvényes.
 
Az A4C Student és a Metlife közötti, immár 11 éves zavartalan együttműködésben elévülhetetlen érdemei vannak biztosítási tanácsadónknak, Szilveszter Tibornak, akit szakmai felkészültsége és ügyfélközpontúsága miatt mindenkinek csak ajánlani tudunk.
 
Szilveszter Tibor honlapja: www.tuttibiztositas.hu

2011. november 08. 11:29


Vissza az előző oldalra

Referenciák

Kattintson a görgetéshez!

Fogyasztói kóstoltatás

Hostesseink 4...

Kisvasútra fel! kampány

Cégünk kapta meg...

Számítógép-összeszerelés

Az október végi hosszú hétvégén p92...

Az intelligens befektető – új területen az A4C!

A T.bálint Kiadó a napokban...

Főgáz Családi Nap

2011.április...

Vista Utazási Irodák

2008. június óta...

Danfoss Magyarország

A fűtéstechnika...

Budapesti Fesztivál Zenekar

Több, mint 10 éve vagyunk jelen a...

Aviva Életbiztosító

A magyar piac...

Aegon Magyarország

Az egyik vezető...

Alcon Hungária

A világon az egyik...

Ringier Nyomda

2004 óta szinte minden nap...

Allianz

A vezető biztosítótársaság...

Termékcímkézés a Danone-nál

Diákjaink Danone...

Kattintson a görgetéshez!

Miért A4C Student?

Tevékenységek

  • A Student Iskolaszövetkezet révén 25 év tapasztalata áll mögöttünk diákmunka szervezésében: minden feladatra megtaláljuk a megfelelő embert, legyen az nyári munka vagy szakmai gyakorlat.
  • Kiválasztási és minőségellenőrzési rendszerünknek köszönhetően Ön mindig megbízható és minőségi diákmunkaerőt kap, legyen szó bármely feladatról
  • Folyamatosan nyomon követjük partnereink elégedettségét, így Önnek csak olyan szolgáltatásért kell fizetnie, amellyel maximálisan elégedett volt
  • A diákok munkavégzését állandó munkatársakból álló háttércsapat támogatja és ellenőrzi
Főoldal